Wybielanie zębów

Wybielanie zębów

DentalCare

„Śnieżnobiały uśmiech” możliwy jest dla każdego Pacjenta DentalCare. Piękny biały uśmiech dodaje pewności siebie, jest istotny zarówno w kontaktach towarzyskich jak i biznesowych. Wybielanie zębów w autoryzowanym gabinecie stomatologicznym (miło nam poinformować, że jesteśmy autoryzowanym gabinetem Beyond) stanowi całkowicie bezpieczną metodę uzyskania „białego uśmiechu”.

DentalCare rekomenduje bezpieczne metody wybielania:

  • nakładkowa – po wykonaniu wycisków projektujemy dla Państwa indywidualne szyny, które używane są wraz ze specjalnym żelem przez kilka lub kilkanaście dni. Zakładane zwykle na noc. W trakcie całego okresu noszenia szyn obowiązkowa jest biała dieta.
  • amerykańska metoda Beyond – już po jednej wizycie w gabinecie osiągamy szybkie i spektakularne efekty. Zabieg rozpoczyna się od zabezpieczenia dziąseł, a następnie nakładany jest na zęby specjalny żel aktywowany specjalistyczną  lampą Beyond. Cały proces wybielania składa się zwykle z trzech sesji po 15-20 minut wykonywanych podczas  jednej wizyty.  Biała dieta zalecana jest przez 2-3 dni po zabiegu.

Metoda wybielania dobierana jest indywidualnie dla każdego Pacjenta.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecane jest poprzedzenie zabiegu wybielania zabiegiem scalingu i piaskowania. Po zabiegu rekomendujemy wzmacniający efekt preparat „szkliwa w płynie”.